Výhody předplatného

Zrnko v našem předplatném kávy :-)

Ale jakou kávu do předplatného zařadit?

Brazílie, Etiopie, Kostarika či Kolumbie? Toť otázka, ale jednoducha odpověď, vyberte si klidně všechny, přece nebudete celý rok pít 1 druh kávy jako u konkurence, to je na hlavu padlé. U nás Vám každý měsíc v rámci předplatného kávy zašeleme jiný druh! To je pecka, co?! 🙂

Výhodná cena kávy i poštovného

Čerstvě pražená káva 250g za 89Kč? Nesmysl? Nene, opravdu i takovou cenu můžete dostat, předplaťte si kávu na 2 roky a dostanete slevu 20%!

Ale co poštovné, že? Z 89Kč najednou bude majlant. Ne, ne, nebudete platit 80Kč jako na našem webu s praženou kávou, když si objednáváte pouze 1 pytlík kávy, že? Jsme fér, a tak nabízíme poštovné jen 60Kč!

Nemusíte myslet na nákup kávy

Znáte ten pocit, když dojde káva? Pro někoho to může být doslova neproduktivní den, máme i takové zákazníky, kterým v takovém případě musíme doručovat po ČR téměř „letecky“ 🙂 Kávu pijete, že? Tak proč se pořád zabývat nákupem, nechte starosti na nás, objednejte předplatné kávy na rok dopředu a už se vám nikdy nemůže stát, že káva dojde.

Čerstvě pražená káva 100% arabica

Zrnkovou kávu pro vás pražíme každých 14 dní, takže ve vašem předplatném kávy vždy dostanete naprosto čerstvou kávu! Do předplatného volíme pouze velmi kvalitní odrůdy kávy Arabica.

Fotka: Chiccodoro [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons